FRIDAY JUNIORS 19-11-21

Nov 18, 2021 | Uncategorized

Round 3 19/11/2021  

BYE’s, The Revs U13B  Tradies U15G

Mashies U13G

 

4.30pm  

F1 Lockgirls v Dolphins U11G Bree Reeves Carter klerck

F2 Little Moogles v Cant touch this U11G Khi Edwards Hunter Smith

F3 Giant Pandas v Zen Warriors U11G Ben Baum Tyler Balfour

F4 Moustachio v The Force U11G Millie Crowe Penny Trease

F5 Cruizers v Sassy Cats U11G Lucy Bill Xavier Eckley

F6 Bullsharks 10 Rep v River Pirates U11B Jermaine Bradshaw Bennett Charlton

F8a Tigers v Panthers U7 Mixed Taylia Brown Miller Penny

F8b Megladons v EAC Cheetahs U7 Mixed Hana Atkins Zane Close

F9a Cabbo Moogles v Alstonville Ocelots U7 Mixed Jett Galway Cody Morgan

F9b Fairy Penguins v Richmond Rockets U7 Mixed Cooper Gerada Lorena Bill

F10a Lennox Blaze v Allstars U7 Mixed Carrington Smith Madeleine Alexander

F10b Young Bloods v Tiger Sharks U7 Mixed Isaac Gellatly Caleb Berry

F11a Charging Rhinos v Krakens U7 Mixed Taj Thompson Ava Crethar

F11b Sign Media Panthers v Roaring Tigers U9 Mixed Tyler Balfour Logan Kennedy

F12a The Fast Cats v Rainbow Tigers U9 Mixed Tex Kirkland Sam Patch

F12b Villa Heat v Spicy Tacos U9 Mixed Maddy Kennedy Grace Quinn

F13 Snow Tigers v Rockets U9 Mixed Matilda Mundey Denielle Hills

F14 Cabbo Jarjums v Ballina Bears U9 Mixed Mary Kye Suffolk

F15 Richmond River Roofing Pirates v Lennox Greens U7 Mixed Samuel Simmons Parker charlton

 

5.15pm  

F1 Lennox Dynamite v The After boys U11B Ben Baum Jermaine Bradshaw

F2 Stingers v Flaming Hot U11B Davanee Sammut Sam Patch

F3 Warriors v The Tradies U11B Tyler Balfour Carter Smith

F4 Supersonics v Ospreys U11B Tex Kirkland Denielle Hills

F5 Team Titans v Richmond Runners U11B Maddy Kennedy Kye Suffolk

F6 The Unstoppables v Chaos U11B Matilda Mundey Grace Quinn

F7 Chicken tenders v The Sexy Shreks U11B Mary Penny Trease

F8 Bin-chickens v Avengers U11B Khi Edwards Xavier Eckley

F9a Powerpuffs v Lennox Lightning Bolts U9 Mixed Bennett Charlton Carter klerck

F9b B & H Stone v Team Edge U9 Mixed Millie Crowe Hunter Smith

F10a Lennox Sharks v Richmond Ninjas U9 Mixed Lucy Bill Bree Reeves

F10b Catchy Cobras v Hedgehogs U9 Mixed Logan Kennedy

F11a Butterflies v Wowzer Kids U9 Mixed Madeleine Alexander Carrington Smith

F11b Lightning Lennox v NINJA TRADIES U9 Mixed Caleb Berry Isaac Gellatly

F12a Swarming Seagulls v Tiger Eyes U9 Mixed Ava Crethar Taj Thompson

F12b Sweet Treats v Scaffs U9 Mixed Miller Penny Taylia Brown

F13 Lightning Bolts v Kangaroos U9 Mixed Zane Close Hana Atkins

F14 U9 Cheetahs v Thunder Boyz U9 Mixed Lorena Bill Cooper Gerada

F15 Cheeky Cheetahs v Dolphins U7 Mixed Cody Morgan Jett Galway

 

6.00pm  

F1 Seahawks v Pink Ponies U11G Bennett Charlton Bree Reeves

F2 Dodging Divas v Devil Queens U13G Davanee Sammut Sam Patch

F3 BALLIFORNIANS v Deadly Devils U13B Ben Baum Mia Viel

F4 Piranas v Cabbo Boy’s U13B Albie Viel Jermaine Bradshaw Alexander Crimmins

F5 Tradie Ladies v Untagables U13G Maddy Kennedy Kye Suffolk

F6 Allstars v Billionaire Bulldogs U13G Matilda Mundey Grace Quinn

F7 Firebirds v Dolphins U13G Penny Trease Mary

F8 Sweaty seagulls v Fireblasters U13B Khi Edwards Xavier Eckley

F9 The GOATs v Sewer Rats U13B Lucy Bill Carter klerck

F10 Raptors v Green Lightning U13B Millie Crowe Hunter Smith

F11 SpeedStars v Ballina Broncos U13B Tyler Balfour Logan Kennedy

F12 Lil Stingers v Lennox chix U13G Tex Kirkland Denielle Hills

 

6.45pm  

F1 Galaxy Girls v One Touch Wonders U13B Ben Baum Albie Viel

F2 Amazons v Angelfish U13G Chris Bailey Rod Morgan

F3 Stingers v Touch & Go U15G Penny Trease Kye Suffolk

F4 Flaming Fish v Cardinals U15G Brett Quinn

F5 Tradie Ladies v au drillers U15G Jermaine Bradshaw

F6 Misfits v The Rubber Duckies U15G Damian Roberts

F7 Blazes v Chilli Peppers U15G Mia Viel

F8 Dragons v Stingerz U15G Dan Morgan Mitch Reeves

F9 Silly Gooses v 3M Flatty U15B Alexander Crimmins Xavier Eckley

F10 Ball grabers v Stanky Legs U15B Tyler Balfour Hunter Smith

 

 

 

7.30pm  

F1 Rotten Prawns v Walters Walkers U15B Albie Viel Jermaine Bradshaw

F2 Run A Muck v Wollongbar Bears U15B Tyler Balfour

F3 JSC Bullsharks v Bridge Rats U15B Damian Roberts

F4 Balifornia v Nimbin Wizards U17 Chris Bailey Xavier Eckley

F5 Welcome To Macdonald v Tryrannosaurus Rex U17 Alexander Crimmins

F6 Sloths v Rhinos U17 Ben Baum

F7 Zingers v The Dream Team U17 Dan Morgan

F8 Germany v Zoosh U17 Carter Smith Hunter Smith

F9 Byron Bad Boys v Untouchables U17 Rod Morgan Denielle Hills

Navigate the News